مرکز مطالعات فرهنگی

 

بسم الله الرحمن الرحيم

فقدان بسيار اسف‌انگيز مرحوم حجت الاسلام والمسلمين آقاى حاج شيخ مسعود صدوق (رحمة الله عليه) در يك حادثه دردناك كه براى او و بعضى از افراد خانواده‌اش رخ داد بسيار مايه تأسف است.

اين مرد دانشمند و پژوهشگر ساليان دراز با تلاش‌هاى ارزنده خود در خدمت اسلام و مكتب اهل بيت(علیهم السلام) بود. خداوند او را غريق رحمت واسعه‌اش سازد.

اينجانب اين ضايعه دردناك را به همه دوستان و شاگردان و خانواده محترمش تسليت عرض مى‌كنم و صبر و اجر فراوان براى همگى از خداوند خواستارم.

ناصر مکارم شیرازی

بسم الله الرحمن الرحیم

«در جوار آستان ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا علیهم السلام اطلاع یافتم روحانی پرتلاش و خدمتگزار و انقلابی حجت الاسلام والمسلمین آقای صدوق( رحمت الله علیه) دار فانی را وداع گفت و موجب تاسف و تاثیر اینجانب گردید. این شخصیت ارزشمند با تدریس و تبلیغ و پژوهش در دوران حیات با برکت خود توانست در ترویج فرهنگ اهل بیت علیهم السلام خدمات فراوانی داشته باشد. درگذشت این استاد ارزشمند حوزه علمیه را به خانواده، شاگردان و ارادتمندان ایشان تسلیت عرض می کنم و علو مقام برای آن مرحوم مسألت می نمایم». آیت الله نوری همدانی

انالله واناالیه راجعون

خبر ارتحال فاضل اندیشمند جناب حجتالاسلام والمسلمین حاج شیخ مسعود صدوق موجب تاسف وتاثر عمیق شد، ایشان با اخلاص تمام در راه تبیین و نشر و اعتلای معارف قرآن کریم و اهل بیت علیهم السلام در تمام عمر تلاش مجاهدانه کرد.

حضور گرم و پرنشاط ایشان در محافل گفتمان انقلاب اسلامی و در بین نیروهای متعهد بسیار مغتنم و تأثیرگذار بود.

ما این ضایعه تاسفبرانگیز را به محضر حضرت بقیة‌الله الاعظم، مقام معظم رهبری، خانواده محترم، دوستان، شاگردان و همه علاقه‌مندان ایشان تسلیت می‌گوییم.

والسلام علی عبادالله الصالحین

ائمه جمعه شهر مقدس قم

سید محمد سعیدی

سید هاشم حسینی بوشهری

علیرضا اعرافی

انا لله و انا الیه راجعون

خبر ارتحال فاضل ارجمند جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ مسعودصدوق موجب تاثر وتالم گردید.

ایشان یکی از اساتید ولایی وانقلابی حوزه بودند در مجامع گوناگون بعنوان یکی از فرهیختگان حوزوی،‌ مجاهدانه برای تحقق وترویج معارف اهل بیت‌(علیهم‌السلام) درهمه عرصه‌ها تلاش نمودند.

این جانب این ضایعه تأسف‌انگیز را به محضر حضرت بقیة الله الاعظم(عج) مراجع‌عظام تقلید(دامت برکاتهم)،   مقام معظم رهبری(مدظله)، خانواده محترم و همه دوستان و شاگردان ایشان صمیمانه تسلیت گفته و از درگاه ربوبی برای آن مرحوم علو درجات را خواستارم.

علیرضا اعرافی

انا لله و انا الیه راجعون

رحلت فاضل ارجمند مرحوم حجت‌الاسلام و المسلمین صدوق ضایعه ای تأسف بار برای علاقه‌مندان به گفتمان انقلاب اسلامی است. بی‌گمان تلاش خالصانه ایشان در تبیین تمدن نوین اسلامی میراثی گرانقدر برای رهروان این مسیر و ذخیره‌ای ارزشمند برای آن مرحوم در محضر الهی است. روحش شاید و با انبیاء و اولیاء و شهدا محشور باد.

سعید جلیلی

کتاب های پایین

       
Go to top